Rozwiązania

które spowodują, że Twoja Firma
będzie funkcjonować lepiej i bezpieczniej

System Sensorist Pro

Sensorist® Pro

Konkurencyjne i proste w użyciu rejestratory bezprzewodowe dla przemysłu.

sensorist_coal_mine_canary

Czujniki / rejestratory do profesjonalnego użytku

Czy Twoje przedsiębiorstwo, albo Twój klient wykorzystuje systemy rejestracji temperatury i wilgotności? Rozwiązanie Sensorist® Pro realizuje to zadanie dla dowolnego zastosowania. Profesjonalna wersja systemu to prosty w użyciu, zaawansowany sprzęt IoT (Internet of Things), która nie wymaga dużych nakładów finansowych na wdrożenie.

Używasz dataloggerów USB? Wymień je na rozwiązanie udostępniające dane w czasie rzeczywistym bez konieczności ich ręcznego importowania! System Sensorist® przechowuje bieżące i archiwalne dane w chmurze i udostępnia je z dowolnego miejsca poprzez portal oraz aplikacje mobilne. W każdym momencie możesz również wyeksportować dane za zadany okres czasu do pliku .CSV.

Urządzenia składające się na rozwiązanie w wersji Pro są bardzo konkurencyjnie wycenione, koszt wdrożenia systemu jest więc bardzo niski, samo wdrożenie zaś zajmuje bardzo mało czasu. Uruchomienie komercyjnego rozwiązania wykorzystującego API to w większości przypadków czas mniejszy niż 60 dni!

Bez względu na to, co chcesz mierzyć, Sensorist® to najprostsze rozwiązanie na rynku. Na dodatek może być on dostosowany (sprzęt, sondy, oprogramowanie) do specyficznych wymagań Klienta.

Reckitt-Benckiser shoot for Ryder. (Davis Turner photos)

Standard kontra Pro

Cecha Wersja Home & Hobby Wersja Pro
Redundancja wielu bramek
Zwiększony obszar pokrycia sygnałem
Przekazywanie danych z wielu lokalizacji
Maksymalna ilość sensorów na bramkę 5 100
Bufor danych offline w sensorze (próbkowanie co 15 minut) – pomiar bez podłączonej sondy 2 godziny 70+ godzin
Bufor danych offline w sensorze (próbkowanie co 15 minut) – pomiar z podłączoną sondą 2 godziny 33 godziny
Nieulotna pamięć w bramce
Bufor danych offline w bramce 512 pomiarów 1024 pomiary
Dzienny limit odpytań API 20 odpytań bez limitu odpytań
Pełna integracja API do własnej aplikacji
Interwał próbkowania pomiarów 15 minut od 1 do 180 minut
Wsparcie e-mail Telefon & e-mail
Dożywotnia wymiana uszkodzonego sprzętu
Widok danych Pro
Brandowany portal i aplikacja mobilna Sensorist®
Zarządzanie użytkownikami

 

Redundancja Master-slave

Funkcjonalność wersji Pro

Dzięki funkcjonalności redundancji wielu bramek możesz pokryć duży obszar sygnałem radiowym bez konieczności parowania sensorów z każdą bramką. W zamian parujesz sensory z bramką master, tak samo postępując z bramkami slave. Od tego momentu wszystkie czujniki będą komunikowały się z wszystkimi bramkami w dowolnej konfiguracji.

Eliminuje to efektywnie problem dostępu czujnika do macierzystej bramki – sensory wybierają po prostu tą, która oferuje najsilniejszy sygnał radiowy.

logistics_master_slave

Funkcjonalność ta sprzyja aplikacjom, gdzie sensory stale przemieszczają się. Gdy jeden sensor jest zainstalowany na naczepie ciężarówki, nie stanowi problemu zebranie danych z niego w dowolnym centrum logistycznym wyposażonym w bramkę. Podczas transportu z lokalizacji A do B sensor najpierw przekazuje dane do bramki A, w trakcie transportu przechowuje pomiary w buforze danych (wewnętrzna pamięć), aby w końcu przesłać je do bramki B w miejscu docelowym. Wszystkie pomiary zebrane podczas procesu logistycznego (np. transport chłodniczy) są przekazywane do portalu i dostępne w chwilę po nawiązaniu komunikacji czujnika z dowolną bramką systemową Sensorist.

Różne poziomy integracji

Funkcjonalność wersji Pro

Dla zaawansowanych  zastosowań i całkowitej swobody firm wdrażających system przygotowano bogate w funkcje REST API dostępne w wersji Pro. Za pomocą API można dodawać i usuwać z systemu czujniki oraz pobierać dane pomiarowe. Dane są przechowywane na serwerach zlokalizowanych w chmurze bez limitu ilości i czasu, dzięki czemu klienci mogą pobierać tylko te dane, które w danym momencie są im niezbędne. Mogą również odwoływać się regularnie poprzez API i zapisywać pełną kopię odczytów na własnych serwerach w celu wykonywania dalszych kalkulacji, wizualizacji, lub alarmowania.

Jeśli nie potrzebujesz wykorzystywać API, możesz skorzystać z możliwości obrandowania zarówno portalu, jak i aplikacji mobilnych. Całość prac bierzemy na siebie i oddajemy w Twoje ręce portal z wizualizacją danych, analizami i alarmami.branded-portal

Rozwiązania szyte na miarę

Dzięki portowi rozszerzającemu (I2C i analog) wbudowanemu w sensory oraz elastyczną platformą w chmurze możemy w prosty i szybki sposób zbudować szyte na miarę systemy pomiarowe dostosowane do Twoich potrzeb, nawet dla małych ilości urządzeń.

To nie wszystko

Systemy Sensorist są modularne i elastyczne w zastosowaniu. Nasza technologia może zostać zaadoptowana do wymagań Klienta w naprawdę szybkim tempie

Skontaktuj się z nami