Opengear

Bezpieczne zarządzanie serwerami

Opengear

Opengear projektuje i produkuje serwery konsol szeregowych nowej generacji, które pozwalają na bezpieczny, zdalny dostęp i zarządzanie urządzeniami sieciowymi takimi jak routery, przełączniki, serwery, zapory ogniowe, zasilacze UPS, listwy PDU i urządzenia monitorujące środowisko.

Platforma open source firmy Opengear daje administratorom sieci i integratorom systemów najbardziej elastyczne i rozbudowywane narzędzie dostępne na rynku. Posiada ono wbudowany serwer konsol szeregowych oraz oprogramowanie zarządzające portami szeregowymi, procesorami serwisowymi, zasilaniem i elementami monitorującymi środowisko.

Opengear oddaje administratorom „wirtualne ręce”, za pomocą których mogą uzyskać pełny dostęp do infrastruktury w oddalonych biurach, centrach danych i punktach kolokacyjnych rozmieszczonych w dowolnych miejscach na świecie. Zdalna konfiguracja, restart oraz kontrola zasilania nigdy nie była tak łatwa. Szerokie wsparcie Opengear dla zarządzania poza pasmem zapewnia dostęp i kontrolę nad sprzętem nawet wtedy, gdy główna sieć komunikacyjna ulegnie awarii. W rezultacie uzyskuje się drastyczne ograniczenie ilości wymaganego personelu technicznego do wsparcia on-site, ilości wizyt w serwerowniach, oraz czasu potrzebnego na rozwiązanie problemów krytycznych z punktu widzenia dostępności sieci i usług.

Wyłącznym dystrybutorem produktów Opengear w Polsce jest Prime Technologies.

Opengear

Rozwiązania i produkty

Zapoznaj się z rozwiązaniami i produktami tego dostawcy będącymi w ofercie Prime Technologies.

Rozwiązania Produkty

Skontaktuj się z nami