AGMAR

Szafy serwerowe i teleinformatyczne

AGMAR S.A.

AGMAR S.A. jest jednym z wiodących w skali europejskiej dostawcą systemów obudów metalowych. Od początku powstania, 1983 roku, jest spółką z 100% prywatnym polskim kapitałem. W swoim zakładzie produkcyjnym zlokalizowanym w Specjalnej Strefie Ekonomicznej Euro-Park Mielec, zatrudnia około 180 osób.

Od blisko 30 lat AGMAR S.A. pielęgnuje tradycje polegające na dostarczaniu innowacyjnych produktów o najwyższej jakości wykonania. Głównym zadaniem Działu Technicznego jest nieustanne doskonalenie własnych rozwiązań, a także wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom Klienta.

Za jakość produktów odpowiedzialny jest każdy pracownik. Ciągła poprawa warunków pracy, zapobieganie i zmniejszenie niekorzystnego wpływu na środowisko naturalne, działania skierowane na zespołowe rozwiązywanie problemów, przestrzeganie i kreowanie zasad przedsiębiorczości oraz uczciwości w kontaktach z partnerami są w firmie AGMAR S.A.wartościami podstawowymi.

Firma AGMAR S.A. oferuje kompleksowe rozwiązania i usługi ułatwiające integrację różnych systemów w jednym typie obudów przez jednego dostawcę, co ma pozytywny wpływ na całościowy koszt oraz czas realizacji projektu. Rozwiązania te dopasowane są do indywidualnych potrzeb każdego klienta i obejmują pomoc na każdym etapie inwestycji, a także kompleksową obsługę techniczną.

Prime Technologies jest autoryzowanym dystrybutorem produktów firmy AGMAR S.A. w Polsce.

AGMAR

Rozwiązania i produkty

Zapoznaj się z rozwiązaniami i produktami tego dostawcy będącymi w ofercie Prime Technologies.

Rozwiązania Produkty

Skontaktuj się z nami